REGULAMIN WYNAJMU SALI COTARA CLUB


 1. Regulamin określa zasady współpracy pomiędzy MK System zwaną dalej Wynajmującym, a każdym podmiotem dokonującym rezerwacji Sali Cotara Club, zwanej dalej Salą, w budynku Sonet przy ul. Mickiewicza 2 w Stargardzie Szczecińskim, zwanym dalej Najemcą.
 2. Rezerwacja Sali dokonywana jest przez Najemcę za pomocą formularza rezerwacji dostępnego na stronie internetowej Wynajmującego www.cotara.pl, drogą mailową cotara@cotara.pl lub telefonicznie pod nr 663024405, zgodnie z Warunkami Rezerwacji.
 3. Dokładny termin wynajmu jest ustalany podczas zawierania umowy.Orientacyjne terminy wynajmu Sali:
  • poniedziałek – czwartek 9:00 – 17:00, 18:00 – 8:00 następnego dnia,
  • piątek 10:00 – 8:00 następnego dnia,
  • sobota 12:00 – 8:00 następnego dnia,
  • niedziela 9:00 – 8:00 następnego dnia,
 4. Opłata za salę i dodatkowe usługi zamówione przez Najemcę naliczana jest zgodnie z dokonaną przez Najemcę rezerwacją i zamówieniem, niezależnie od faktycznego czasu wykorzystania sali oraz niezależnie od faktycznego wykorzystania wszelkich innych usług dodatkowych zamówionych przez Najemcę, z wyłączeniem pkt. 5. niniejszego regulaminu.
 5. W przypadku przedłużenia czasu korzystania z Sali, Wynajmujący uprawniony jest do naliczania dodatkowej opłaty za każdą rozpoczętą dodatkową godzinę najmu, proporcjonalnie do ceny najmu. W przypadku przedłużenia czasu korzystania z Sali skutkującego niemożnością terminowego wydania Sali kolejnemu klientowi, Najemca pokryje wszelkie wynikłe z tego tytułu szkody.
 6. Faktura VAT wystawiana jest przez Wynajmującego po dokonaniu zapłaty za wynajem Sali. Płatności dokonywać należy na numer rachunku podany na fakturze.
 7. Najemca zostanie obciążony pełnymi kosztami naprawy uszkodzeń sali powstałych w wyniku niewłaściwego jej użytkowania przez Najemcę i/lub jego gości.
 8. Dokonanie rezerwacji sali oznacza akceptację niniejszego Regulaminu.
 9. Organizator jest zobowiązany do:
  1. przestrzegania zakazu palenia tytoniu we wszystkich pomieszczeniach Sali i klatce schodowej;
  2. przestrzegania zakazu wnoszenia narkotyków;
  3. używania Lokalu w sposób zgodny z jego przeznaczeniem wynikającym z umowy i w sposób niezakłócający działalności najemców sąsiednich lokali;
  4. przestrzegania przepisów sanitarnych, bezpieczeństwa i przeciwpożarowych;
   • usunięcia wszystkich materiałów szkoleniowych, promocyjno-informacyjnych, stoisk, eksponatów dekoracji i im podobnych,
   • pozostawienia porządku,
   • wyegzekwowania od firmy cateringowej sprzątnięcia lub sprzątnięcia po cateringu na własną rękę przez Organizatora
   przed przekazaniem Sali Wynajmującemu
  Regulamin wchodzi w życie z dniem 20 lutego 2010r.
Cotara Club Stargard - sala na wynajem sala na wesele wesela sala zabaw zabawy pomieszczenie konferencyjne pomieszczenie na szkolenia cotara club kotara klub chrzciny komunia komunie impreza okolicznościowa bierzmowanie lokal impreza zamknięta impreza mickiewicza zebranie zebrania imieniny urodziny osiemnastka gdzie wyprawić zorganizować biesiada biesiadowanie dom biesiadny
cotara


Oferujemy salę na wynajem na imprezy zamknięte od kwietnia 2010.

Sala doskonale nadaje się na zamknięte imprezy okolicznościowe jak chrzciny, małe wesela, urodziny imieniny a także na szkolenia, zebrania.

stargard sala na wynajem sala na wesele wesela sala zabaw zabawy pomieszczenie konferencyjne pomieszczenie na szkolenia cotara club kotara klub chrzciny komunia komunie impreza okolicznościowa bierzmowanie lokal impreza zamknięta impreza mickiewicza zebranie zebrania imieniny urodziny osiemnastka gdzie wyprawić zorganizować biesiada biesiadowanie dom biesiadny

Serwis korzysta z plików cookie. Nie przechowuje w nich żadnych wrażliwych danych, nie śledzi działalności użytkownika poza zakresem koniecznym do funkcjonowania strony oraz nie przekazuje żadnych danych podmiotom trzecim. Pliki cookie możesz wyłączyć w ustawieniach swojej przeglądarki.