WARUNKI REZERWACJI SALI BIESIADNEJ I KONFERENCYJNEJ COTARA W STARGARDZIE UL. MICKIEWICZA 2


Niniejszy dokument reguluje zasady dokonywania rezerwacji, anulowania rezerwacji, płatności za rezerwację i ważności rezerwacji.

SPOSÓB DOKONANIA REZERWACJI Zgłoszenia rezerwacji sali można dokonać poprzez:
1. stronę internetową cotara.pl,
2. telefonicznie z późniejszym potwierdzeniem na piśmie,
3. osobiście po wcześniejszym uzgodnieniu terminu spotkania.
Rezerwacja jest dokonywana dwuetapowo.
1. rezerwacja niepotwierdzona – rezerwacja zgłoszona na wolny termin, nieopłacona,
2. rezerwacja potwierdzona – rezerwacja opłacona.
Potwierdzenie rezerwacji wymaga wpłaty zadatku. Rezerwacja niepotwierdzona będzie anulowana 72 godziny po jej dokonaniu.
Konto bankowe do wpłat zadatku: 72 1140 2004 0000 3102 7770 0803, mBank, posiadacz konta MK System, ul. Mickiewicza 2, Stargard

ANULOWANIE REZERWACJI
Istnieje możliwość anulowania rezerwacji.
W przypadku anulowania rezerwacji w okresie do 60 dni przed datą rezerwacji zadatek zostanie zwrócony w pełnej wysokości.
W przypadku rezygnacji w okresie 30-60 dni przed datą rezerwacji zadatek zostanie zwrócony w wysokości 50%.
W przypadku rezygnacji w okresie 0-29 dni przed datą rezerwacji zadatek nie zostanie zwrócony.
Anulowanie rezerwacji z winy klubu – zadatek zostanie zwrócony w podwójnej wysokości.
WAŻNOŚĆ REZERWACJI
Rezerwacja jest podstawą do zawarcia umowy najmu lokalu w określonym w rezerwacji terminie i za określoną w rezerwacji cenę NAJPÓŹNIEJ na 30 dni przed planowaną imprezą. Dodatkowe usługi muszą być uzgodnione najpóźniej do 30 dni przed planowaną imprezą. Dodatkowe usługi i ceny na nie będą określone w umowie najmu.

Cotara Club Stargard - sala na wynajem sala na wesele wesela sala zabaw zabawy pomieszczenie konferencyjne pomieszczenie na szkolenia cotara club kotara klub chrzciny komunia komunie impreza okolicznościowa bierzmowanie lokal impreza zamknięta impreza mickiewicza zebranie zebrania imieniny urodziny osiemnastka gdzie wyprawić zorganizować biesiada biesiadowanie dom biesiadny
cotara


Oferujemy salę na wynajem na imprezy zamknięte od kwietnia 2010.

Sala doskonale nadaje się na zamknięte imprezy okolicznościowe jak chrzciny, małe wesela, urodziny imieniny a także na szkolenia, zebrania.

stargard sala na wynajem sala na wesele wesela sala zabaw zabawy pomieszczenie konferencyjne pomieszczenie na szkolenia cotara club kotara klub chrzciny komunia komunie impreza okolicznościowa bierzmowanie lokal impreza zamknięta impreza mickiewicza zebranie zebrania imieniny urodziny osiemnastka gdzie wyprawić zorganizować biesiada biesiadowanie dom biesiadny

Serwis korzysta z plików cookie. Nie przechowuje w nich żadnych wrażliwych danych, nie śledzi działalności użytkownika poza zakresem koniecznym do funkcjonowania strony oraz nie przekazuje żadnych danych podmiotom trzecim. Pliki cookie możesz wyłączyć w ustawieniach swojej przeglądarki.